Seminar za svećenike održan u Kotoru
U okviru trajne izobrazbe svećenika, u utorak, 3. ožujka 2026., u Kotoru održan je seminar na kojem su sudjelovali svećenici Kotorske biskupije i Barske nadbiskupije sa svojim biskupima: mons. Vukšićem i mons. Gjonlleshajem. Nakon dva predavanja koja su održali profesori s Hrvatskog katoličkog sveučilišta iz Zagreba: prof. Josip Bošnjaković i prof. Anita Dučkić Sertić, uslijedila je živa rasprava uz izmjenu pitanja i odgovora. Na kraju susreta mons. Vukšić zahvalio je svima na dolasku, a posebno je zahvalio predavačima i njihovim suradnicima te obećao nastavak ovakvih susreta, izvijestili su iz Kotorske biskupije.
11 ožujka 2026